Legközelebbi mérkőzés
???
Edzések
Felnőtt edzésidőpontok:
Hétfő: 20:30-22:00
Csütörtök: 19:00-20:30
2014 augusztus hónapban csak csütörtökönként van edzés!
 
Helyszín:
ATTE Sportcsarnok
1139 Budapest, Rozsnyai u. 4.
Tagdíjak
(2015. szeptembertől)
csapattagok: 8000 forint / hó
edzés: 800 forint / alkalom
             5000 forint / hó
Fizetés az alábbi számlára:
10300002 - 10291655 - 49010036 (MKB Bank)
Szitás István
Adószámunk
Támogassa Ön is egyesületünket!
Adószámunk: 18237759-1-43
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:



 
Eredmények
2008/2009
 
Fiú 2-es korcsoport
Budapesti Diákolimpia 4. hely
 
Lány 2-es korcsoport
Országos Diákolimpia 4. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Budapesti Diákolimpia 1.hely
Országos Diákolimpia 3. hely
 
2007/2008
 
Lány 1-es korcsoport
Fodor Eszter, Li Anna, Molnár Fruzsina, Rácz Anna
 
Viking Országos Kispályás Kupa 2. hely
 
2006/2007
 
Fiú 1-es korcsoport
Balogh Zsombor, Balogh Szilárd, Dávid Péter, Gyarmati Gergely, Farkas Benjámin, Michalik Gábor, Rocha Antonio, Rónai Levente, Takács Patrik, Téger Károly, Szeredi Gergely
 
Lágymányosi Kupa 3. hely
Viking Országos Kispályás Kupa 3. hely
 
Fiú 2-es korcsoport
Beleznai Kornél, Bokányi Marcell, Farkas Bence, Frigyik Roland, Gáspár Soma, Jakab Ákos, Králik Márton, Kőszegi Benedek, Mihalca Márk, Piski Nándor, Szabó János, Taylor Ben, Varga Bence
 
Stickland Karácsony Kupa 1. hely
Viking Országos Kispályás Kupa 1. hely
Budapesti Floorball Diákolimpia 1. hely
Országos Floorball Diákolimpia 1. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Gáspár Soma, Kobulniczky András, Péter Áron, Szerencsés Norbert, Safranka István, Filep Gábor, Varga Bence
 
Perlos Kupa 7. hely
Budapesti Floorball Diákolimpia 5. hely
Stickland Karácsony Kupa 4. hely
 
Fiú 5-ös korcsoport
Bálint Olivér, Nagy Csaba, Stekinger Richárd, Szűcs András
 
Viking Országos Kispályás Kupa 1. hely
 
Lány 3-as korcsoport
Lőrinczi Lilla, Nagy Norina, Szilágyi Kitty, Zengin Neva
 
Eger Kupa 3. hely
 
Lány 4-es korcsoport
Kicsi Dóra, Nagy Dia, Szarka Gréta, Tóbiás Dóra,
 
Eger Kupa 4. hely
 
2005/2006
 
Fiú 1-es korcsoport
Bajnóczi Zsombor, Gáti Márton, Juza Krisztián, Szeredi Gergely
 
Viking Kispályás Országos Kupa 2. hely
 
Fiú 2-es korcsoport
Almassalma Ádám, Bokányi Marcell, Bourel Manuel, Frigyik Roland, Jakab Ákos, Kobulniczky András, Kőszegi Benedek, Piski Nándor, Králik Márton, Mihalka Márk
 
Budapest Kupa 4. hely
Stickland Karácsony Kupa 2. hely
Mikulás Kupa kispályás verseny 5. hely és 6. hely
Legea Kupa kispályás verseny 3. hely
Vácis Kupa 2. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 3. hely
Perlos Kupa 4. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Békefi András, Fülöp László, Lőrinczi Dániel, Merczel Márk, Sajó Dániel, Szűcs Gergely, Túró Máté, Nagy Diána, Kicsi Dóra, Szarka Gréta, Zengin Neva
 
Legea Kupa kispályás verseny 1. hely
Nokia Kupa 1. hely
Mikulás Kupa kispályás verseny 1. hely
 
Lány 3-as korcsoport
Fazekas Viktória, Kicsi Dóra, Lőrinczi Lilla, Kicsi Dóra, Nagy Diána, Szarka Gréta, Szilágyi Kitty, Zengin Neva, Trudy-Jane Hutton Mills
 
Legea Kupa kispályás verseny 2. hely
Országos Diákolimpia 4. hely
Vácis Kupa 3. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 4. hely és 6. hely
 
Fiú 4-es korcsoport
Bachman Márk, Békefi András, Illés Sándor, Lőrinczi Dániel, Nagy Csaba, Pacsmár Dániel, Szűcs Gergely, Sajó Dániel, Túró Máté
 
Legea Kupa kispályás verseny 2. hely
Nokia Kupa 1. hely
Mikulás Kupa 1. hely
Stickland Karácsony Kupa 2. hely
Vácis Kupa 2. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 1. hely
 
2004/2005
 
Lány 2-es korcsoport
Almassalma Liza, Gaylhoffer Ildikó, Kónya Eszter, Illés Anna, Zengin Neva
 
Viking Kispályás Országos Kupa 2. hely
 
Fiú 2-es korcsoport
Almassalma Ádám, Barcza Ákos, Bokányi Marcell, Bourel Manuel, Frigyik Roland, Kádár Bence, Kobulniczky András, Kőszegi Benedek, Mihalka Márk, Péter Áron, Varga Bence
 
Budapesti Diákolimpia 4. hely
 
Lány 3-as korcsoport
Almassalma Liza, Fazekas Viktória, Gaylhoffer Ildikó, Illés Anna, Kicsi Dóra, Kónya Eszter, Nagy Diána, Nagy Norina, Szarka Gréta, Tóbiás Dóra, Zengin Neva
 
Budapesti Diákolimpia 2. hely
Országos Diákolimpia 5. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 1. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Balázs Bálint 7.b, Békefi András 5.a, Fülöp László 5.z, Illés Anna 5.a, Kicsi Dóra 5.a, Lőrinczi Dániel 6.b, Rábaközy Márk 6.b, Rózsa Tamás 5. a, Sajó Dániel 5.a, Szarka Gréta 5. a, Szűcs Gergely 6.b, Túró Máté 5.a
 
Budapesti Diákolimpia 7. hely
 
Fiú 4-es korcsoport
Bachman Márk, Bálint Olivér, Békefi András, Bódi László, Buzsik Tibor, Nagy Csaba, Ditmár Gábor, Stekinger Richárd, Illés Sándor
 
Budapesti Diákolimpia 3. hely
U15-ös Országos Bajnokság 3.hely
Viking Kispályás Országos Kupa 3.hely
 
2003/2004
 
Lány 2-es korcsoport
Fazekas Viktória, Illés Anna, Kicsi Dóra, Nagy Diána, Szarka Gréta ( a torna gólkirálynője), Tóbiás Dóra, Zengin Neva
 
Budapesti Diákolimpia 2. hely
Országos Diákolimpia 3. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 1. és 2. hely
 
Fiú 2-es korcsoport
Barcza Ákos, Békefi András, Fülöp László, Kocsis Alex, Kőszegi Benedek, Lőrinczi Dániel, Rózsa Tamás, Sajó Dániel, Szarka Gréta,Túró Máté, Szűcs Gergő
 
Budapesti Diákolimpia 2. hely
Országos Diákolimpia 3. hely
Viking Kispályás Országos Kupa 2. és 3. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Bachman Márk, Balázs Bálint, Békefi András, Illés Sándor, Kiss Orsolya, Lőrinczi Dániel, Nagy Csaba, Rábaközi Márk, Stekinger Richárd, Szűcs András (a torna legjobb hátvédje), Szűcs Gergely
 
Budapesti Diákolimpia 1. hely
Országos Diákolimpia 1. hely
U 13-as országos bajnokság 3. hely
 
2002/2003
 
Fiú 3-as korcsoport
Bachmann Márk, Bálint Olivér, Buzsik Tibor, Bódi László, Feke János, Kiss Orsolya, Lőrinczi Dániel, Nagy Csaba, Szűcs András, Szűcs Gergely
 
Budapesti Diákolimpia 3. hely
U 13-as országos bajnokság 3. hely
II. ker.-i Diákolimpia 2. hely
 
Fiú 2-es korcsoport
Békefi András, Fülöp László, Kocsis Alex, Lőrinczi Dániel, Rózsa Tamás, Sajó Dániel, Szarka Gréta,Túró Máté, Szűcs Gergő
 
Budapesti Diákolimpia 3. hely
 
2001/2002
 
Fiú 2-es korcsoport
Bachman Márk, Békefi András, Balázs Bálint, Fendle Kristóf, Illés Sándor, Kiss Orsolya, Kósa Gergely, Nagy Csaba, Pataki Lili, Stekinger Richárd, Szűcs András, Springó Péter
 
Budapesti Diákolimpia 1. hely
Országos Diákolimpia 2. hely
 
Fiú 3-as korcsoport
Bachmann Márk, Bálint Olivér, Buzsik Tibor, Feke János, Kiss Orsolya, Nagy Csaba, Springó Péter, Szűcs András, Szűcs Gergely
 
Budapesti Diákolimpia 3. hely
 
2000/2001
 
Fiú 2-es korcsoport
Bálint Olivér, Buzsik Tibor, Christou Andreas, Feke János, Kiss Orsolya, Kránitz Viktor, Mongyi Zsolt, Stekinger Richárd
 
Budapesti Diákolimpia 5. hely
 
© 2013 torpedofloorball.hu - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva.
A háttérképet készítette: Ressely Béla
Készítette: