Torpedo ATTE: 10 - Kazincbarcikai Ördögök:8

2021 11 14
article image

Sziasztok!

Az OB2 harmadik fordulójában ismét egy nagyon izgalmas meccsen sikerült győzedelmeskedni 10-8ra a Kazincbarcikai Ördögök ellen. Hosszú ideje már nem tudtunk hazai pályán játszani, ezért örültünk, hogy ismét a Rozsnyayban játszottunk. Mindenki jó teljesítményt nyújtott, és a mérkőzést is végig mi irányítottuk (habár volt egy pár perces visszaesésünk ismét).
Nagyon örülünk ennek a sikernek, hiszen ezzel a győzelemmel ismét a tabella élére kerültünk. Külön öröm, hogy közel egy éves kihagyás után Tarnawa Ákos visszatért a kapuba, és megmutatta, hogy ő még mindig elég jó. Folytatás és az idei szezon utolsó mérkőzése a Dunaújváros ellen lesz Dunaújvárosban. Reméljük, hogy ezt a mérkőzést is sikerrel zárjuk a Karácsony előtt, és motiváltan fogjuk várni a tavaszi fordulókat!